Covid-19 önlemleri kapsamında; tüm ürünlerimiz sağlığınız için dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve size gönderilmektedir.

Progzam; içerisinde egzama sorununu bitirecek aktifler bulunduran ve düzenli kullanımda bu alışkanlıktan kurtulmanıza yardımcı olacak bir sticktir.

Uyguladığı yoğun nem tedavisi ile öncelikle cilde yumuşama sağlar ardından düzenli kullanımda pullanma ve kuruluğu onararak tedavi eder ve kalıcı olarak tekrar oluşmasını engeller.

Progzam tedavinizi tamamlayıp kullanımı bıraktığınızda artık cildin herhangi bir yerinde kesinlikle egzama, kuruluk ve pullanma oluşmaz. Topuklarınızda kalıcı olarak pürüzsüzlük sağlanır.

Progzam tamamen doğal içerikler ile üretilmiş olup hiçbir zararlı kimyasal içermez. Zararsız içerikleri ile cilde ve deriye zarasızdır.

İlk kullanım sonrası egzama ve pullanma üzerinde etkisini gösterebilir, 1 aylık düzenli kullanım sonucunda cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilir.

Cinsiyet, yaş aralığı vb. hiçbir durum farketmeksizin tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.

Evet, herhangi bir sorun yaşamadan farklı ürünlerle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Düzenli kullanımda cilt hücrelerini onararak kalıcı olarak ciltteki deformeler ve egzamadan kurtulmanızı sağlayabilir ve tekrar oluşmasını engelleyebilir.

Siparişiniz Aras Kargo aracılığıyla 3-5 iş günü aralığında teslim edilir. Üründen memnun kalmamanız halinde %100 iade güvencesi ile paranızı geri alabilirsiniz.